| Bloop a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca ma apuc de sala in cat timp se fac:
-patratele
-pectorali
Funda

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

In cel putin 6 luni, si asta daca stii ce faci.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de intesnitate nu de durata timpului, degeaba stai 2 ore la sala, cat faci faci la maxim, pentru a se vedea patratele care le avem cu toti ele nu se fac pentru ca sunt muschi, ai nevoie de slabire degeaba cresti muschi dar grasimea ramane

| Cristi94de a răspuns:

Depinde de tine, cum arati momentan, cat de mult ai de gand sa lucrezi s.a.m.d. Daca esti slab si vrei patratele, nu ai nevoie de sala. Poti sa bagi in fiecare zi abdomene, ia dupa cateva luni esti "patrat".