| Gogea23 a întrebat:

Intrebare pentru cunoscatori:

Stiti daca mingiile profesionale sunt grele si tari? Un prieten are o minge uefa 2008 si e hard as hell. Cand spun asta ma refer daca sunt mai greu de folosit decat cele normale. Raspundeti doar cei care aveti mingi scumpe si stiti.

Merci!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Nu, mingile profesioniste nu sunt tari, din contra ele sunt chiar usoare.
O seara buna.

1 răspuns:
| GangsterQuinn a răspuns:

Din potriva, ele sunt usoare si "moi" oarecum, mai ales daca sunt umflate si cu heliu. Acel nume de "hard as hell" este o denumire si nu se traduce tare si grea ci tare ca dracu`.