| Wo0W a întrebat:

Salut la 18 ani 68 kg si 1.79 inaltime daca ma duc la sala maresc masa musculara sau nu? se cunoaste?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca da. Acum, la varsta asta este momentul. Acum se formeaza muschii si se intaresc. Sa faci si putina alergare. Spor la treaba.

| Wo0W explică (pentru Salontanul):

Multumesc

| Cosmin86 a răspuns (pentru Salontanul):

Ai omis sa-i spui care nevoie de o ALIMENTATIE SPECIALA bazata pe proteine ( si cu ceva carbohidrati ).

Altfel trage degeaba.

| Salontanul a răspuns (pentru Cosmin86):

Te-am intrebat eu ceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu, ti-am spus ce ai omis.

Sau esti doar un COPIL PAMPALAU SI FIRAV, care vrea sa faca muschi doar cu exercitii, fara mancare speciala?

| Salontanul a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai spune-i lui nu mie.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Salontanul):

Copil mic si firav... da el sfaturi la sport!

| Wo0W explică (pentru Cosmin86):

laughing mersi

9 răspunsuri:
| Annnnneee a răspuns:

Tot ce trebuie e sa nu te dai batut si sa incerci sa ajungi unde ti-ai propus!

| Virtos_Denis_1996 a răspuns:

Da normal. Ai înălțimea si greutatea perfecta pentru anii tai