| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.La fete le plac de cei care stiu brekdance?

Răspuns Câştigător
| Felix2009 a răspuns:

Da, sigur ca da. E grozav sa stii breakdance.

7 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Da orice aproapehappy

| MrAngelus a răspuns:

La fete le plac baietii care fac sportwinking.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Da...e fain

| BodyFleci a răspuns:

laughing Da... e logic. Orcui ii place de cineva care stie sa danseze bine.

| MarryBlue a răspuns:

Daa! din punctul meu de vedere...dar cred ca mai exista si fete carora le displace brekdance-ul! daa rar sa gasesti fete carora nu le placehappy... FUNDAAA!?batting eyelashes

| leylush a răspuns:

Da ne place mult.nu conteza ce fel de dans dar sa fie dans.baietii care danseaza sunt destul de cautati si apreciati ba chiar sunt putini. fetele sunt mai pasionale si adora baietii care danseaza.

| Deea630 a răspuns:

Depinde de fata...