| Aysha1130 a întrebat:

Salut la fotbal de vro 4 ani si de vro luna nu mai fac antrenamete din 2 in 2 zile fac mai rar de vro 2 ori pe saptama si am inceput sa obosec mai repede.
Ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Fa-ti un ecograf, poate ai probleme cu splina. Cere sfatul si medicului de familie pentru niste analize. Nu e normal sa obosesti dar poate fi si forma fizica care a scazut si sa te confrunti cu o oboseala fireasca. Pune tu in balanta

1 răspuns:
| Aysha1130 explică:

Pai am fost la medic si mi-a spus ca am splina marita e din caza ei