| IneedTPU a întrebat:

Salut.La PublicBet online cand fac bilet virtual si dau imprima trebuie sa iau codul de acolo si ma duc la domnisoarele de la casa de pariuri sa le dau codul si imi fac acolo bilet sau cum? ca mi-a zis un prieten ca imi face el bilet virtual.Cine imi explica si mie la ce ajuta biletul virutal?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa mai deschizi usa? laughing

| xXNinjaTopXx a răspuns:

Da, e asa cum banuiesti. Nu ajuta la nimic doar ca il faci acasa. eventual scutesti doamna de la casa de cateva tastari laughing)