| slow0 a întrebat:

Salut, la sala, am stagnat in forta de vreo 3 luni. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Incearca sa faci superseturi, fa cat mai corect si nu pune greutate mare.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Presupun că ai stagnat din cauza că ai avut vreo problemă. Oricum, indicat e să te reapuci, dar să nu începi să ridici la fel de mult cât ridicai la început.

| slow0 explică (pentru OnuOnulică):

Nu, nu am avut nici o problema si nici nu am avut pauza, doar ca pur si simplu am stagnat la anumite greutati la toate grupele.

| Omi777 a răspuns:

Pui greutate cat sa faci 8-12 repetari corecte si incet.