| LimonadaBaa a întrebat:

La sala la care merg eu nu este centura pentru atarnat greutati si as vrea sa imi ziceti niste metode prin care sa inlocuiesc centura. Am incercat sa tin o gantera intre picioare, dar am ajuns sa fac cu 25 kg tractiuni si deja devine putin mai dificil sa tin intre picioare o gantera.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Exista sute de moduri de tractiuni pe care sunt sigur ca nu le poti face nici fara greutati. De ce nu incerci niste tractiuni mai dificile?
Nu cred ca ai cum sa inlocuiesti centura. Ai putea sa legi greutatile cu altceva dar probabil o sa te ranesti.

| funnnyman32 a răspuns:

Sal. Iti iei rucsacul de la sala si pui in el greutate, daca il poti si desface de la captuseli sa il poti strange sau sa nu fie strans prea tare si mai bine happy ti-l strangi in jurul taliei si gata, ori daca nu iti place asa il poti pune in spate si faci tractiuni. bafta!