| dany2001 a întrebat:

Salut lume. De mult imi doresc sa joc la o echipa de juniori(fotbal, am 14 ani) si asta se intampla in sfarsit. Si am mari emotii. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

Gandeste-te ca ti-ai dorit asta cu adevarat, ca esti mult peste cei din teren.
Gandeste-te ca ai muncit mult si nu vrei sa-ti ratezi sansa.

| ualbidmx a răspuns:

Mie mi—ar fi disparitia emotiile daca ma gandesc ca sunt cel mai bun jucător, dar trebuie sa ai grija daca ai emotii nu mai poti juca asa debine si adversarul te va drbila
Sper ca te—am ajutat