| Cosminel1192 a întrebat:

Ma apuc pentru a treia oara de sala. Problema este ca am avut si 7 luni de sala dar nu mi se vede mana cum as vrea. Este mare,dar este groasa, nu se vede bila, nu se vede forma.Din ce cauza?

Si daca aveti cateva sfaturi.

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pentru ca esti gras. baga definire, cardio, si controleaza ceea ce mananci

| Cosminel1192 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Am 62 kg, 17 ani, in jur de 1.72 straight face

| VirusS97 a răspuns:

Pai depinde frate de antremante si de program. Poate ai facut 7 luni de sala pe degeaba. Nu mi-o lua in nume de rau, dar tu ai mentionat ca te apuci a 3-a oara de sala. Trebuie sa fii serios. Unii fac in 3 luni cat altii in 6.
http://www.culturism.ro/diverse/exercitii-biceps.html
uite aici niste exerictii pe ce ai vrea tu. Sfatul meu e sa nu te axezi doar pe asta si sa tragi tare cand esti la sala. Nu fa antrenamete lungi maxim o ora cu pauze de 30 de secunde/5-10 min.
In rest trebuie sa te fibrezi. google it :D