| RemusCris96 a întrebat:

ma dau pe skateboard si o sa imi achizitionezi niste axe. Am auzit ca cele mai bune la street sunt cele low, dar eu am rotile mai mici si late ( gen longboard ) si am auzit ca nu prea se potrivesc. Mai am si raizzer pads dar nu stiu daca are vreo influenta. Ptr ca vreau sa imi iau niste axe bune si rezistente dar nu stiu exact care pentru nevoile mele (nu doresc sa schimb rotile).
p.s.: dau double kickflip, varial kickflip, ollie si drop (la mai mult de 4 scari nu ma bag) si ma mai dau si prins skateprak la rampe, dar cel mai des la street si flat ground tricks.

2 răspunsuri:
| AlecsNC11 a răspuns:

Frate. nu-ti lua axe care nu se potrivesc rotile... o sa ia o problema la rulmenti. o sa se balangane si in mers se pot rupe sau desprinde... app cele mai bune skate-uri sunt Jart big grin

| Anonim123321 a răspuns:

Nu conteaza ia-ti oridecare toate sunt bune