| Vilcan_Eduard_1999 a întrebat:

Salut, ma numesc eduard, am 15 ani indepliniti de curand. Am inaltimea de 173 cm si greutatea de 68 de kg. Cu toate astea nu par gras.
Multi prieteni mi-au spus ca daca ma apuc de sport imi pot dezvolta corpul foarte bine, cum ar fi bratele, spatele, pieptul, abdomenul (6 pack).
As vrea sa stiu cum as reusi sigur.
Am citit pe internet ca trebuie sa tin o dieta, dar nu stiu ce trebuie sa mananc, cand trebuie sa mananc si cand sa ma antrenez.
Va rog frumos ajutati-ma sa imi fac si eu un program zilnic.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"indepliniti de curand"... laughing
In ce conditii?

| anonim66231 a răspuns (pentru K0sti):

Ce n ai inteles prin "împliniți de curând"? Si + ca nu văd hazu'.

| K0sti a răspuns (pentru anonim66231):

Asa scrie acolo? Casca ochii!

| anonim66231 a răspuns (pentru K0sti):

A da laughing sorry

| K0sti a răspuns (pentru anonim66231):

happy

| ANONIMUUUUUUUS a răspuns:

Hei am avut si eu aceeasi problema dar am mers la sala o vara intreaga incearca sa nu mai mananci prostii in special dulciuri bea foarte multa apa si mananca foarte sanatos asa ca un program il faci cum vrei tu atat timp cat mananci regulat