| skat a întrebat:

Salut, mi-am comandat extreme gainer de la myprotein și creatina monohidrata. Întrebarea este câte grame pe zi trebuie sa iau luând in calcul ca gainer-ul conține 4g de creatina pe 100g?

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Vreo 2kile... cum DRACU' iti cumperi rahat fara sa stii sa il folosesti?!?
sau esti SIGUR, ca aici iti v-a raspunde cineva cu informatiile corecte?!?
ba nu, stai, eu ti-am dat raspunsul "corect"... 2kile
nu iti place, D'AIA nu mai ploua, bun venit pe site-ul asta, unde FIECARE raspuns e, aaaaa, "CORECT"

mare ii gradina lu' D-zeu si multi mai sar si gardul