| anonim96_8405 a întrebat:

Pe ce program va fi transmis meciul Twente-Vaslui?

3 răspunsuri:
| jeffhardy_8292 a răspuns:

Cu trei zile înaintea partidei Twente - Vaslui, prima manşă din turul trei preliminar al Ligii Campionilor, nu s-a stabilit încă cine va transmite întîlnirea de la Arnhem. DigiSport şi Televiziunea Română negociază pentru achiziţionarea deci ori digi sport ori tvr

| ioana02 a răspuns:

pe TVR, credwinking, ei trensmit de obicei meciurile din Liga Campionilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pe digisport danu nu esti pe rds poti sa te uiti pe http://www.programe-tv.eu/digi-sport