| ZyzZe a întrebat:

Pot consuma gfx8 pe toata perioada de bulk adica inca 5 luni?. Mi a spus un om ca gfx din cauza ca, contine creatina dupa 10 saptamani sa fac o pauza de la el, am mai auzit asta despre creatina dar nu am mai auzit despre gfx si mi a aprins o curiozitate. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

GFX e un produs destul de slab... are 50 % zahar. Mai bine iei serious mass, de la optimum nutrition.

| ZyzZe explică (pentru Cosmin86):

Nu imi permit sa dau 240 lei pe 16 zile. nu am 500 lei pe luna pentru suplimente. Da mi un sfat de produs acceptabil 200- 300 lei sa ma tina o luna

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZyzZe):

Atunci iti iei un concentrat proteic ( gen tot de la ON - whey gold ) si carbohidratii ii iei din mancare ( destul de ieftin ).