| DOLFY a întrebat:

SaluT! Recet mi-am cumparat un scuter First Bike nu nou dar arata si functioneaza foarte bine! Nu imi porneste automat cred ca ie bateria slaba, darl l-am pornit la pedeala l-am incalzit si in bord imi arata ca se incarc bateria cand il opresc si dau sa il pornesc la buton tot asa se aude ticaitul ala da nu mai invart. Vreu sa-mi spuneti daca este de la baterie daca ie gata bateria si nu poate sa o mai incarce

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ar trebui bagata pe un redresor pentru a o incarca 24 de ore. apoi vezi daca este buna.

| Seby90 a răspuns:

1 - functioneaza foarte bine dar nu ii merge baterie

2 - "ie"

| deeamaria a răspuns:

Fuctioneaza sigur bine. happy =D