| johnn_1772 a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog daca vreau sa ma duc la o scoala sportiva care sint probele de admitere la VOLEI acum la prezent (fiindca am gasit pe net numai de prin anii 2011) multumesc

1 răspuns:
| Skaytech a răspuns:

Ia-te dupa ce ai gasit in anii anteriori Miscarile din volei sunt aceleasi, indiferent cati ani ar trece, asa ca nici probele de admitere nu au cum sa se schimbe. Si daca gasesti variatii de probe, exerseaza-le pe toate pe care le gasesti. Nu are ce sa strice.