| LucianP a întrebat:

Salut.stie cineva daca mai este limita de inaltime pentru intrare la academia militara din Sibiu Nicolae Balcescu? si totodata daca stiti vreo metoda prin care pot sa ma inalt in 8 luni 5-6 cm?(proteine, sala orice) multumesc anticipat! :* app am 18 ani, 59kg, 1.64 M.

4 răspunsuri:
| crystyanz a răspuns:

Dhttp://www.pmtcraiova.ro/......a-2011.pdf

Aici gasesti ce iti trebuie, CRED. Asta e lista de admitere, ce trebuie sa faci bla bla. E din anul 2011, dar nu cred ca s-au schimbat prea multe intr-un an :).

| crystyanz a răspuns (pentru crystyanz):

Http://www.armyacademy.ro/

Ai si numere de telefon. Poti suna sa intrebi

| LucianP explică (pentru crystyanz):

Am citit dar nu scrie nimic despre inaltime...sad

| crystyanz a răspuns:

Http://www.armyacademy.ro/

Aici ai si numere de telefon. Poti suna sa intrebi.