| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca mai exista taxa de intrare la pista de atletism Lia Manoliu din Bucuresti? Stiu ca introdusesera o data cu renovarea pistei, o taxa sub forma de abonament lunar de 65 ron. Daca mai este, unde pot sa o platesc? Nu am ajuns inca pe acolo iar pe site-ul lor informatiile sunt irelevante si de asemenea la numerele de telefon nu raspunde nimeni. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da, taxa este in continuare... se plateste acolo undeva. Nu stiu exact, cel mai bine il intrebi pe paznicul de la intrare.

| BogDBF a răspuns (pentru Nickname1890):

Vezi ca stiai gresit. Am trecut astazi pe acolo. Intre 7:00-8:00 dimineata si 21:00-22:00 seara, este gratuit.

| Nickname1890 a răspuns (pentru BogDBF):

Da, asa este, dar asa este dintotdeauna de cand a fost bagata acea taxa, dupa renovare.