| FlorinHangu a întrebat:

Stie cineva, daca pe acest an, 2016, se mai fac inscrieri si cursuri pentru obtinerea licentei c uefa de antrenor in Bucuresti, si daca este obligatoriu necesar ca aplicantul sa fi avut legitimatie de jucator junior sau pro? Si daca este posibil, aveti idee cat dureaza aceste cursuri?

Multumesc!

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Imi pare rau ca nu ai primit un raspuns pana acum dar ar trebui sa stergi intrebarea ca nu iti mai foloseste la nmq