| CiprianSim a întrebat:

Stie cineva de unde se cumpara de obicei bilete online pentru meciuri pe Arena Nationala?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pe naiba. Bilete se cumpara de pe eventim.ro sau de pe bilete.ro.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

De pe site-ul echipei respective

| AFR81 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Pe naiba. Bilete se cumpara de pe eventim.ro sau de pe bilete.ro.

| Adbbmsh a răspuns:

Daca doresti sa participi la un meci al echipei nationale poti cumpara bilete de pe https://bilete.frf.ro/.
Daca este vorba de un meci al Stelei poti incerca pe biletesteaua.ro cred ca era siteul