| CristianApetrei a întrebat:

Stie poate careva un exercitiu sau un joculet pentru asezarea in teren la jocul de fotbal 6vs6, 8vs8, 9vs9 sau 11vs11? Multumesc! Dau funda pentru cel mai bun joculet sau exercitiu!

Răspuns Câştigător
| pepsi99 a răspuns:

Dar nu trebuie sa stati fixi unul langa altul, trebuie miscare, trebuie sa faceti un plan de joc ca nu puteti sta fixi fundasi mai urca atacanti coboara, intelegi tu.

2 răspunsuri:
| pepsi99 a răspuns:

6vs6: 3 fundasi 1 mijlocas 1atacant
8vs8: 3f 2mij 2at
9vs9:4f 3mij 1at
11vs11:4f 3 mij 3 at ( ca Real Madrid)
Asa cred ca sunt cele mai bune (nu am mai pus portarul)

| CristianApetrei explică (pentru pepsi99):

Voiam un exercitiu sau un joculet pentru invatarea asezarii in teren...