| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, stiti cumva cum se numeste acei pasi care se fac in timpul tractiunilor ca si cum ai urca si cobori scarile si altelehappy? as vrea sa invat si eu si nu stiu cum se numeste sa caut tutoriale

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu e nimic de invat laughing e vorba de forta si atat

| Muschilosul a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa faci vreo 30 de tractiuni (pana jos/deadhang) la perfectie. Dupa care iti trebuie un abdomen destul de puternic care poate sa tina in izometrie miscarea.Restul vine de la sine.

| FaraSperantaSEN explică (pentru Muschilosul):

Mdah nu despre asta e vorba, fac tractiuni lejer pana jos fara probleme eu ma refeream la altceva dar nu cred ca ati inteles