| Yo3utz a întrebat:

Salut.Sunt din Bucuresti sector 3 si am 20 de ani. Vreau sa ma apuc de un sport. Box sau k1.Imi poate recomanda cineva o sala cu antrenor.pretu sa fie intre 50 si 150 de lei abonamentul/sedintele pe luna.Multumesc.

1 răspuns:
| andreypopa14 a răspuns:

Salut asculta, nu iti raspund la intrebarea ta dar e un sfat, la k1 au ei o traditie, si aceea de a-ti rupe nasul inainte de a te apuca de acest sport, deci te pune sa te bati cu unul si te bate de iti rupe nasul eu am patit-o si am vrut sa ma duc la alta sala si mi-au zis ca e bine ca am nasul rupt happy.
In plus mai mult de 80 lei abonamentul e chiar exagerat 2 ore pe zi!