| Claudiu_Ciudin_2000 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 8-a si as vrea sa dau la liceu sportiv piatra-neamt LPS, ce probe se dau la fotbal?
Ce medie admitere ar trebui, inaltime, dar mai mult ma intereseaza probele, daca puteti sa imi ziceti sau sa imi dati vreun link cu probele ce sau dat in anii trecuti.
Dau funda, va rog e URGENT!

2 răspunsuri:
| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Salut! Și eu sunt din Piatra.
Și se dau probe din:viteză, tragere la poartă(șuturi la poartă)adică mai multe din fotbal...(astea le știu de la un prieten)

| Claudiu_Ciudin_2000 explică:

Este cineva care poate da mai multe detalii? Va rog dau FUNDA!