| anonim_4396 a întrebat:

a o intrebare care vi se pare mai bun Probolan 50 sau Metradol.
P.S:As dori raspunsuri serioase de la cei care le-au folosit, nu as dori comentarii de tipul nu le folosi ca sunt steroiz(nu sunt steroizii) sau altele asemanatoare vreau parerea consumatorului.
Multumesc pentru intelegere!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Bani aruncati. Singurele suplimente care merita luate sunt o creatina monohidrata si un izolat proteic ( eventual si o glutamina ), atat.

| florynmondialul a răspuns:

Din ce am citit despre ele, parerea mea ar fi ca probolan 50 este net superior metadrolului!