| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile mi.am dislocat umarul la sala si acum e totul ok, sunt "pe bara" 2-3 saptamani dar ma tot gandesc ca nu o sa mai ridic ca inainte..asa sa fie? o sa fiu mai vulnerabil nu? ce se poate intampla?

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Parerea mea este sa iei o pauza mai lunga, nu cred ca ajung 2-3 saptamani pentru o dislocare a umarului.

| Vladut650 a răspuns:

Adrian Niculcea este unul dintre cei mai buni antrenori personali din Romania (dupa parerea mea) si de asemenea omul de la care am invatat multe.
El a avut hernie de disc, dar si-a revenit. Citeste acest articol.

http://blog.adiniculcea.ro/cand-spatele-ne-intoarce-spatele/