| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani jumate si vreau sa-mi cumpar manusi de portar :http://www.manusiportar.ro/Manusi-portar-Sondico-seniori ,p-563.html Sunt bune de mine? Funda P.S maine am meci si joc pe beton

Răspuns Câştigător
| Juventin a răspuns:

Salut,
E posibil sa nu fie bune de tine. Cel mai probabil sunt prea mari, si nu vrei asta.
Ia-le pe cele junior, diferenta calitativa intre sondico senior si junior nu exista...iar cele junior probabil iti vin...nu trebuie sa te gandesti ca o sa cresti, fiindca nu tin mai mult de 1 an manusile alea. Eu am avut uhlsport tot asa ieftine cand eram de varsta ta, si pentru "portarul clasei", jucat fotbal pe ciment in fiecare zi, clar nu-ti trebuie mai mult decat manusi ieftine si care sa-ti vina, si sa tina la julituri. Acu' ca nu mai joc fotbal mi-am luat manusi de 5 milioane laughing.

Daca te apuci serios de fotbal atunci ar fi bine sa faca ai tai un efort sa-ti ia manusi cu Fingersave... Puma, Adidas, Uhlsport, Reusch..chiar si Nike, dar astia au manusi proaste in general...

2 răspunsuri:
| Hamsik17 a răspuns:

Is prea ieftine ma...ia-le pe alea la 180 de leihappy

| Crissuu_Geoo_1997 a răspuns:

Nu prea sunt bune!
Ti-as recomanda http://www.manusiportar.ro/......-559.html! niste din astea sunt bune;) Funda!