| SebyBoss97 a întrebat:

Am 12 ani si fac fotbal de la7 ani,iar ieri am avut un antrenament. La unmomentdat am sutat iar am simtit o durere foarte puternica in partea de sus a piciorului ( deasupra coapsei, la tendon), iar acum daca incerc sa ridic piciorul ma doare foarte tare. Mentiomez ca ma doare si cand ma apas, inconcluzie, momentan, nu pot face sport. Ce ar trebui sa fac pentru a ma recupera?

1 răspuns:
| Floroiu_Ionut_1990 a răspuns:

S-ar putea sa fi facut ruptura de ligamente, iar aceia se rezolva din pacate doar prin. operatie.