| AlexS9 a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa ma apuc de niste exercitii npentru cresterea musculasa. As vrea mai mult sa lucrez pectorali, daca aveti idei, va rog sa ma ajutati.
Merci!

2 răspunsuri:
| JustOne a răspuns:

Poti sa te duci la sala, desi nu iti recomand ca ai doar 13 ani... sau poti sa faci singur acasa daca ai niste greutati ceva. Si poti face diverse ridicari cu acestea. Dar nu uita ca trebuie sa ai si o alimentatie bine pusa la punct...

| xNessquick a răspuns:

Pai. uite aici http://www.youtube.com/watch?v=DIRW_aBs9x0 Daca vei face in fiecare dimineata, vei avea rezultate. Fac si eu de 2 luni si sa stii ca au inceput sa dea rezultatele.