| Acostachioaiei_Leonard_1990 a întrebat:

am 14 ani si im place fotbalul ma descurc cat de cat dar nu am viteza imi puteti sugera un antrenament pentru viteza
sau in general cum sa devin mai bun la fotbal

Răspuns Câştigător
| SARKAN a răspuns:

Iti trebuie tehnica.Trebuie sa inveti cum sa respiri in primul rand pentru a putea alimenta plamanii cu oxigen suficient.si apoi e si tehnica de fuga.nu fugi asa cum fug aia in desene animate exista o tehnica si bineinteles trebuie sa faci antrenamente zilnice pentru inbunatatire.si ai sa vezi ca vei vedea rezultate dupa ceva timp

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa mergi undeva sa exersezi viteza, pur si simplu sa incerci sa scoti un timp cat mai bun si vei reusi dupa ceva antrenament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, joci fundas central.

| Sarcopt a răspuns:

Apucăte de alergat