| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si 1.80 m si m-am apucat de baschet, cam cati cm pot creste in 3 luni daca joc zi de zi vreo 2-4 ore? FUNDAA!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are sportul cu inaltimea? cum ti scris asa vei fi indifrent de ce vei face

| Violleta2022 a răspuns:

In urmatoarele 3 luni, posibil vreo jumatate de cm!

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde, 1-2.

| Soarecul1234 a răspuns (pentru Sn4k3):

2 cm?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Soarecul1234):

Maxim 2, dar depinde de tine. Sunt altii care au crescut chiar mai mult.
Oricum, normal ar fi 1 cm.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sn4k3):

De ce "normal ar fi 1 cm"? DE CAND te inalta basketul?

| Sarada a răspuns:

Sall sa ma scuzi dar de ce vrei sa mai cresti la ani tai 15 nu tii de ajuns 1.80 pentru asa ani este preamult da nu-i problema sa joci basket dar n-ar fi prea bine pentru corpul tau asa de mult sa te ocupi poate ca vei mai creste dar nu cu ajutorul sportului poate cu altceva sper ca te-am ajutat