| CristiGuban a întrebat:

Am 16 ani jumatate, sunt baiat si fac abdomene de ceva timp...dar cu ceva pauze(stiti voi..plictiseala,lenea) si mi se vad "patratelele" dar ma tot chinui sa scap de grasimea de pe abdomen, mai exact partea inferioara a abdomenului.Ce-as putea face in acest sens? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alimentatia conteaza la ce vrei tu.

ca exercitii faci cardio ( in special alergat ).

abdomene nu are rost sa faci deloc.

| MassEffect a răspuns:

Abdomenul il faci prin dieta nu prin abdomene, poti face abdomene pana mori ca daca nu mananci ce trebuie nu le ai.Incearca da mananci cat mai curat posibil, 4-5 mese pe zi bogate in proteine si slabe in carbohidrati, fa abdomene si alergare.