| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa ma inscriu la un club de fotbal anul viitor cand ma voi muta la Constanta, voi avea vreo sansa, ma vor primi tinand cont ca voi avea 19 ani la anul imi place mult fotbalul,dar pana acum nu am avut sansa de a merge la un club,, ai mei nu au avut posibilitate cand eram mai mic,, dar acum ce spuneti se mai poate face ceva

1 răspuns:
| drhotzu a răspuns:

Draga sportivule! este cam tarziu nu crezi sa faci sport de performanta, in conditiile astea poti doar sa ajungi la o echipa judeteana, unde sa joci de placere... dar ca sa faci cariera nu prea mai e timp!