| Christian1 a întrebat:

Am 19 ani si imi caut o echipa de fotbal in Bucuresti.
Stiti vreun club care sa recruteze? Mai ales la varsta meatongue.
Nu ma intereseaza banii, vreau doar sa joc.
Dau Funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| VBC7 a răspuns:

Incearca la Metaloglobus Bucuresti in liga 4.Persoana de contact: Stefu Olimpia
Adresa postala: Bucuresti, str. Fantanica
Localitate: Bucuresti, Bucuresti
Telefon: 0212504050
Fax: 021-2508099

| Christian1 explică (pentru VBC7):

Pai se fac recrutari? Chiar daca am 19 ani?tongue

6 răspunsuri:
| VBC7 a răspuns:

Vreau sa stiu daca ai mai facut fotbal, altfel nu pot sa te ajut.

| Christian1 explică (pentru VBC7):

Joc de mult timp fotbal.Doar ca in ultimul timp am jucat numai in locuri publice.
Gen:prin parcuri... La ultimul club care am fost, a fost C.S.S.6(Am stat 1 an).

| VBC7 a răspuns:

Afla,ai nr. de telefon.

| VBC7 a răspuns:

Ai reușit?

| Christian1 explică:

Puteti sa-mi dati si un numar de telefon de la acel club? Daca puteti binenteles; p