| EDWARD96 a întrebat:

am facut un pariu cu un baiat de la mine din clasa ca vineri il pun la skandarberg problema este ca el are o tactica de nici nu pot sal clintesc sa-l misc din loc si eu trag ma chinui sa-l pun el sta pur si simplu si cand eu ma obosesc el trage invatati-ma o tactica sau metode de antrenament ofer funfita si raman dator o bere daca o sa-l pun

Răspuns Câştigător
| davidrcv a răspuns:

Uite aici :https://www.youtube.com/watch?v=KRNy53OLehQ

| Cosmin86 a răspuns (pentru davidrcv):

Ala e o prostie de tutorial.

Mai bine cautati amandoi : top-roll

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa invti si mama tehnicilor, baza sta tot in forta

| Cosmin86 a răspuns (pentru suntserios):

Serios? laughing

Daca eu iti sucesc un deget, cu ce te ajuta ca ai forta in biceps si spate, daca ai degetul dat peste cap? big grin

Asa a fost la meciul Oncescu-Brzenk, Oncescu i-a prins degetul lui Brzenk si i-a anulat toata forta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu,cad incepe runda, canalizeazati toata greutatea din brat in zona in care vrei sa il impingi, aruncandute practic, nu o sa poata sa iti traga grutatea corului, insa ai putea sa iti rupi bratu tongue

| iCappy a răspuns (pentru anonim_4396):

Atata timp cad il da, nu-i problema astalaughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa impinga? Mai bine trage ( top-roll sau hook sau hook+side ) asa nu-si rupe nimic.

| dani2404 a răspuns:

Ma, daca n-ai forta in brat, degeaba cauti technici pe net, iti trebuie forta in brat, nu neaparat muschi. Cred ca o sa pierzi pariul.

| FitnessTrainer a răspuns:

Daca are forta mai mare ca tine, si banuiesc ca esti slab pe hook, singurul mod de a castiga e prin top roll. (asta daca stii sa-l faci si esti pe faza). Ai aici explicat. https://www.youtube.com/watch?v=4hNOHUEnzTM

| davidrcv a răspuns:

Ai castgat?

| EDWARD96 explică (pentru davidrcv):

Spre surprinderea mea da l-am luat din prima dar nici eu nu ma astepam sa castig.

| Cosmin86 a răspuns (pentru EDWARD96):

Ai aplicat tutorialul ala de COPII PAMPALAI?

| davidrcv a răspuns (pentru EDWARD96):

Tare.

| DSmiley a răspuns:

Pai trebuie sa incordezi maxim bratul Si apoi tragi putin mana spre tine si nu o sa mai aiba forta sa te puna (BAFTA)

| Muschilosul a răspuns:

Trebuie sa ii indoi incheietura inspre tine cand auzi startul.Cam greu daca nu ai antebratrele puternice.