| TheTrickster a întrebat:

Am niste cartonase cu toti jucatorii Bayern Munchen semnate separat, dar am si una cu toti la un loc care e semnata si ea.Cartonasele sunt pe limba Germana.As vrea sa le vand, imi puteti spune cam cat costa? Am 2 seturi.Este Bayern Munchen 2014-2015.

Răspuns Câştigător
| aLeXxX08 a răspuns:

Daca sunt semnate de jucatorii lui Bayern atunci sigur gasesti un fan ceva, 500-600 euro, poate si mai mult. Locuiesti la Munchen? Cum ai facut rost de atatea semnaturi?

| TheTrickster explică (pentru aLeXxX08):

Am un var in Germania la Munchen si seful lui e de asemenea presedinte la fan clubul FC Bayern Munchen.