| AdiFzD a întrebat:

Am niste gantere acasa si as vrea sa fac niste exercitii pentru a-mi intari bicepsii si tricepsii, problema este ca nu sunt chiar asa de gras incat sa-mi creasca masa musculara, sunt slab daca voi face acele exercitii sunt sanse sa-mi intaresc bicepsii si tricepsii sau le fac degeaba? Dau funda, va rog, fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| Vladut650 a răspuns:

Nu, nu poti face muschi acasa. Asta e o prostie. In primul rand daca vrei sa faci masa musculara du-te la sala. In al doilea rand 90% conteaza alimentatia, daca mananci cartofi prajiti cu snitele si te duci sa faci sala, nu o sa existe nici cea mai mica diferenta, poate in rau.