| Ionutz02110 a întrebat:

Am o intrebare...
Am plasat un bilet la BET CAFE ARENA. Si 3 meciuri s-au terminat. Si mi-au iesit. Am asteptat un sfert de ora, si am introdus codul pe site pentru al verifica (desi stiam ca meciurile mi-au iesit). Dar niciun meci nu s-a validat. Imi arata acel semn al intrebarii. Pe bilet sunt 6 meciuri, si unul se joaca maine.
Daca ma duc la ei la sediu imi vor spune sa astept sa se valideze...
O idee cineva despre ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Asa e pe majoritatea site-urile, se valideaza mai greu. Daca stii ca ti-au iesit, nu conteaza.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Asteapta sa se termine si ultimul meci daca si ala itri iese mergi la sediul lor.