| Andrei_Laurentiu_1987 a întrebat:

Am o intrebare, cum fac sa fiu bun la driblat (la fotbal) exersez de 1 an in asta si nu da nici un rezultat. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu putem fi cu totii buni fotbalisti. Mai exerseaza inca un an, dar sub indrumarea unui antrenor si daca rezultatele tot nu se vor vedea, atunci inseamna ca trebuie sa te apuci de altceva.

| Andrei_Laurentiu_1987 explică (pentru neutrino):

Pai fii atent, am jucat nu stiu ieri sau alalta ieri un meci cu unii mari de 20 de ani, si nu stiu cum am avut flerul acela de a dribla, acum ma impiedic de minge de parca n-as fi jucat toata viata

| MedionTcO a răspuns:

Incepe si tu cu ceva mai usor. Daca nu dau rezultate, fa alt sport. Funda?

| qpJessica a răspuns:

Păi mai exersează, şi eu sunt fată si joc fotbal de 2 ani. Nici eu nu prea stiam la inceput.dar daca te antrenezi in fiecare zi, o sa reusesti.