| KatalyNh0 a întrebat:

Salut(TPU)! Am o problema la piciorul drept cand joc football...Cand sutez tare in minge ma doare muschiul piciorului.Imi puteti spune ce exercitii pot sa fac? Sau ce ar trebui sa fac pentru nu a ma mai durea?

3 răspunsuri:
| AdYn a răspuns:

Ai o mica intindere fate cu bengay se gaseste la farmacie este un fel de incalzitor....si inainte de a te juca fotball incalzestete bine

| Dumitru_Alecsandra_1995 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la doctor, poate ai ceva grav si in timp se poate agrava...

| MotoX a răspuns:

Salut, asa patesc si eu. joci prea mult fotbal iar muschii iti obosesc si tu ii fortezi incearca cel mai bine sa faci o pauza de 1 saptamana si nu uita ininte de fiecare meci sa te incalzesti bine prin antrenamente altfel iar o sa te doara! multumesc.