| Anonim200105 a întrebat:

Am o problema legata de picioarele mele! Am 15 ani, 1.75 si 52 kg sad Am picioarele foarte subtiri si vreau sa le fac mai groase. Problema e ca eu mananc tot felul de prostii care ar trebui sa ma ingrase dar nu ingrasa ...va rog sa ma ajutati cu niste exercitii sau orice altceva va rog mult! Dau funda! Tin sa mentionez ca joc fotbal de c putin 2 ori pe saptamana! Va rog orice sfat e bine venit! Fundaa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca asta este conformatia ta, poti manca orice.

| Anonim200105 explică (pentru darrio2007):

Eu vreau sa ma ingras...si nu poot! Mananc orice dar nu merge!

| cuciula31 a răspuns:

Poti sa te apuci de ciclism, in 2 luni daca te tii bine de treaba se vad rezultate considerabile. Prin ciclism ma refer la extra-urban (10, 20,30 maxim 40 dus), un deal, o coborare, etc.