| Apokales a întrebat:

As dori sa fac ceva flotari intre 2 banci cu greutate aditionala, problema este ca nu am discuri foarte grele ( maxim de 5 kg ) pentru ca fac acasa miscare. Ar fi vreo problema daca fac cu gantera intre picioare direct, in loc sa tin discuri multe pe picioare? ( ma refer daca ar exista sanse sa ma ranesc, sau ar intervenii probleme la modul de executie )

1 răspuns:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cumpara-ti un disc de 5 kg si il bagi intr-un ghiozdan si faci flotari cu el in spate.Eu imi puneam cate 40 kg si faceam, dar trebuie sa ai si un rucsac calumea nu un ghiozdan din ala de mergi la scoala cu el laughing