| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o bicicleta noua, deoarece aceasta care o am acum este un Rich si este foarte proasta calitate. Nu stiu sigur ce bicicleta sa imi iau, dar aici intervine si o problema sau mai multe detalii :
1. Orice bicicleta ii arat mamei peste 500 de lei, poate fi si 501 lei ea zice ca e scump. SI MA DISPERA CU ASTA.
2. Am 14 ani, aprox 1.60-1.70 si aprox 70 kg ( stiu sunt gras)
V-am spus si niste detalii despre mine ca sa stiti si ce dimensiune va avea bicla.
Eu m-am gandit la bicla asta ( nu ma mai intereseaza pretul):
http://m.emag.ro/......DS8C07BBM/

Daca stiti niste biciclete mai bune dati un link.
Cerinte ale bicicletei:
1. Un pret cat mai mic ( daca se poate)
2. Suspensie fata-spate ( nu ma intereseaza cat are suspensia cursa)
3. Schimbatoare segventiale ( asta as cam vrea sa fie obligatoriu)
Multumesc pentru timpul acordat!
Cine da o bicla care sa indeplineasca cerintele si sa arate bine are FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cja_Radu_1998 a răspuns:

Ia o bicicleta sport de mina a 2 este mai putin de 500