| Laryon_Clau_Stefan_1990 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de tenis de masa serios si vreau sa imi cumpar o paleta profesionala, fetele le-am ales, sunt Butterfly Tenergy 05 si as vrea un lemn bun pana in 300 lei. Ce lemn imi recomandati?

3 răspunsuri:
| IQ a răspuns:

Nucul este cel mai potrivit! Succes cu jucatul, stiu ce inseamna ping-pongul, joc de 10 ani si ma simt extraordinar cand joc!

| Laryon_Clau_Stefan_1990 explică (pentru IQ):

Ce nuc? Nu prea le am cu lemnele spune te rog ce marca...

| IQ a răspuns (pentru Laryon_Clau_Stefan_1990):

In acest link ai mai multe informatii http://cristi.cionoiu.ro/2012/02/17/lemn-levi-off/