| Tony0102 a întrebat:

Salut TPU! Aș vrea să-mi cumpăr niște accesorii sportive adică o centură pentru sală și niște mânuși care sa mă protejeze de bătături și pentru izolarea încheieturii. Ce îmi puteți recomanda? Vreau cât mai multe, nu contează prețul. Centura fitness arnold și mânușile fitness arnold sunt bune? Sau centura de la pro nutrition e mai bună? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Dacă vrei ceva de top ia-ți de la Gorilla Wear.

| Cheo0S a răspuns:

"care sa ma protejeze de bataturi" - nu prea cred ca ai nevoie de manusi. Lol.

nici de centura, nici de UN fel de echipament in felul asta pentru ca esti prea slab sa folosesti centura si nu te ajuta la absolut nimic. Echipamentele sunt provizorii. Nu esentiale.
Cel Putin deocamdata.
Invata sa repiri corect si te fereste de orice fel de probleme care pot uza incheieturile sau coloana.

Iar daca iei si de slaba calitate, nu te ajuta la absolut nimic. Ba chiar te incurca.

Rogue/atx si elite fts ti-as recomanda.

https://www.efitsolution.ro/......xl-negru_4
https://www.rogueeurope.eu/rogue-wrist-wraps-red-black-eu?locale=en