| Giubby a întrebat:

asi vrea sa imi spuneti un fel de... Shake de proteine,dar nu proteine din acelea ce trebuiesc cumparate,alimente care contin multe proteine,pentru ca fac sala acasa si cred ca mi-ar fi de ajutor niste proteine.Daca stiti ceva de genul oului crud,care are multe proteine sau chiar si un fel de mancare bogat in proteine, spunetimil si mie.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cate fripturi mananci pe zi?

p.s. : "sala acasa" fac copiii mici si firavi... daca tu vrei sa ramai asa, treaba ta

| NDC12 a răspuns:

Acasa nu pui muschi, si de altfel nu poti nici sa-ti prepari tu shake-uri proteice, daca ar fi asa simplu nu crezi ca ar face-o toata lumea?

Apropo, daca tu crezi ca ouale crude contin mai multe proteine decat preparate atunci te inseli, continua sa le bei asa daca vrei sa faci salmonela.

| Giubby explică:

Ndc12 daca tu crezi ca nu daci muschi acasa, te inseli, eu deja am abdomenul schimbat de cum il aveam inainte

| Cosmin86 a răspuns (pentru Giubby):

1. da si tu reply pe mesaj, sa primim si noi notificare

acum pui comentariu general ca un COPIL MIC

2. cand faci abdomen PIERZI din muschi.

Ca s-o luam altfel : cate kg legi de tine cand faci tractiuni la bara?

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu stie ce sunt alea tractiuni...el face shake cu ou crud (vezi doamne e mai bun decat ala preparat laughing

| Giubby explică:

Cosmin86 nu sunt firav in niciun caz dar nu am unde altundeva sa ma ducwinking si nu sunt copil micwinking