| Anghel_Marian_1999 a întrebat:

care ma puteti ajuta si pe mn? Doresc sa fac masa musculara am 1.76 66-67kg si 15ani am cele 5-6mese pe zi si cele 9ore de odihna iau niste vitamine si zinc de la scitec si niste bcaa tot de la ei si vreau sa ma cresc in masa

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

So? train hard or go home

| Teiubescinsecret a răspuns:

Ca sa cresti masa musculara e nevoie de munca,mergi la sala,daca nu ai posibilitatea asta, poti face acasa, flotari, tractiuni etc. degeaba iei tu suplimente si stai degeaba ca nu iti va creste nimic, deci treci la minca si ai sa ai rezultatewinking