| Bruno_Bruno_1980 a întrebat:

Care sport te inalta cel mai mult dintre baschet si handbal?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu stiu ce sport te inalta mai mult, insa pot sa-ti spun ca handbalul m-a ajutat foarte mult sa cresc in inaltime si sa ma dezvolt cat de cat ok. Acum, dupa ce am renuntat, mi-am mai pierdut din conditia fizica, insa, pot sa spun ca perioada de 5 ani in care am jucat, mi-a folosit foarte mult.

| Gonrax a răspuns:

Înot.

| Claudia333 a răspuns:

Baschetul, voleiul si inotul inalta cel mai mult. bineinteles trebuie sa ai si cu cine sa semeni din familie care sa fie inalt(mama, tata, bunici etc)