| Alexinho007 a întrebat:

Care vi s-a parut cea mai frumoasa finala de Uefa Champions League? Daca tot eu am inceput subiectul am sa imi exprim eu preferinta...
Finala mea preferata a fost cea din sezonul 2007/08 acel meci dintre Man U-Chelsea 1-1 6-5p...a fost un meci grozav care m-a tinut in suspans pana in finalul meciului...
Acum astept sa vad preferintele voastre happy

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Sezonul 2004-2005. Liverpool - AC Milan 3-3 după 90 de minute, Cormoranii câştigând la loviturile de departajare. Cel mai frumos meci de fotbal văzut vreodată. SIngurul meci la care am plâns datorită calităţii şi fiind un mare fan Liverpool. Englezii au revenit de la 0-3.

http://vimeo.com/65595469

Nu-mi vine să cred că a trecut un deceniu de-atunci. Ce-am îmbătrânit! :(

| alexs99 a răspuns:

Fara discutie, finala de la Istanbul din 2005 a fost cea mai frumoasa.Atunci, Liverpool a revenit incredibil de la 0-3, a egalat si a castigat trofeul la penalty-uri.Rar se intampla asa ceva.
O zi buna.

| dorian11111 a răspuns:

Acum doi ani, cand s-au confrontat Bayern si Dortmund.